Оренда ретро авто: швидко, недорого і надійно

Оренда ретро автомобілів

Оренда ретро авто: швидко, недорого і надійно!

Ретро автомобілі завжди оповиті якоюсь особливою атмосферою. Проїжджаючи по вулиці або просто красуючись на виставці, вони полонять погляди тисяч чоловіків і жінок. Додай таку родзинку в свій фільм – дуже вигідне рішення. По-перше, такий транспорт додасть нікого шарму, благородства і старовини в картину, а по-друге приверне чимало любителів красивих автомобілів родом з XIX-XX століть. Оренда ретро авто в Києві – сфера, в якій працює компанія «FilmLocation». Саме тут замовляють старовинні транспортні засоби відомі телеканали і кіностудії.

Які ретро автомобілі доступні в асортименті?

Одним-двома автомобілями подібного агентству не обійтися. Тим більше потрібно завжди утримувати їх в належних умовах, стежити за зовнішнім виглядом, а також справністю техніки. Наша компанія може запропонувати своїм клієнтам більше 30-ти різноманітних ретро авто на прокат і більше 20-ти видів мотоциклів. Серед них машин доступні такі яскраві моделі, як:

 • чорний кабріолет MORGAN;
 • зелений CADILLAC DE VILLE;
 • старовинний чорний BENTLEY;
 • рожевий кабріолет CADILAC тощо.

Наша компанія завжди готова надати також радянські ретро авто, оренда яких відбувається також само швидко, як і інших іноземних «родичів». Доступні автомобілі, автобуси, мотоцикли навіть далеких часів ВВВ і перших десятиліть після неї. Який би фільм ви не знімали, у нас завжди знайдеться транспорт, відповідний його часу дії.

Чому варто звернутися до «FilmLocation»?

Коли для зйомок фільму, кліпу або реклами необходімиретро автомобілі, прокат від нашої компанії – кращий сервіс, доступний в Києві. Вся справа в тому, що власники подібних автомобілів рідко бажають допомагати сучасному кінематографу безпосередньо і не бажають ризикувати настільки дорогою технікою без гарантій безпеки. Ми даємо такі гарантії власникам ретро автомобілів, мотоциклів та іншого, а також забезпечуємо захистом прав простих орендарів такої техніки.

Уклавши договір з обома сторонами, компанія «FilmLocation» завжди має можливість надати найширший асортимент ретро авто на прокат своїм клієнтам, позбавляючи при цьому від ризику власників транспортних засобів. Гарантія для всіх з приємними цінами і доступом поблизу знімальних майданчиків.

Ретро автомобілі, орендою яких займається наша компанія завжди:

 1. В ідеальному стані.
 2. Знаходяться максимально близько до вас.
 3. Доступні в величезному асортименті.
 4. Постійно в наявності.
 5. Мають прийнятну ціну за прокат.
 6. Здаються в оренду законно і безпечно.
 7. Часто йдуть в подарунок зі знижкою тощо.

Крім того, вас обслужать досвідчені і ввічливі менеджери. Вони допоможуть підібрати найбільш відповідний для зйомок ретро транспорт і обговорять абсолютно все, що хвилюють боку, деталі замовлень. Пошук засобів пересування також завжди доступний на нашому сайті, де каталог автомобілів поповнюється і оновлюється з завидною регулярністю. Замовляйте ретро авто на прокат у нас, в «FilmLocation». Ми працюємо швидко, злагоджено, якісно, спустошуючи ваш гаманець.

Підписатися на розсилку новин