Про проект

Ласкаво просимо на наш сайт, ми спеціалізуємося в пошуку і підборі локацій, і ігрового транспорту, забезпечуючи повний локейшн сервіс і комплексне обслуговування ігровим транспортом зйомок кіно і реклами, відеокліпів, проведення фотосесій і різноманітних заходів, що вимагає неординарних інтер’єрів, екстер’єрів, місць для зйомок і необхідних Вам автомобілів.

Де зняти кіно? Де зняти рекламу? Де знайти автомобілі для кінозйомок? Де провести захід? Відповідь на ці питання Ви зможете знайти звернувшись до наших транспортним і локейшн менеджерам. Завжди в наявності велика кількість локацій для зйомок і заходів, в інтер’єрах будинків, квартир, офісних і промислових приміщень Києва і Київської області, а так само різноманітного ігрового транспорту, що включає автомобілі, мотоцикли, катери, вертольоти і багато іншого. Ми, команда фахівців в області локейшн і транспортного сервісу, пропонуємо Вам кращі інтер’єри, як локацій для зйомок кіно, реклами і проведення заходів, а так само забезпечуємо Вас будь-якими автомобілями та ігровим транспортом під Ваші задачі. Наші інтер’єри максимально відповідають вимогам, необхідним для знімального процесу. Великий вибір різних стилів інтер’єрів і автомобілів для зйомок, дозволять Вам підібрати той, який максимально відповідає Вашої художньої концепції, історії і сценарієм. Пропонуючи різні локації і ігровий транспорт для зйомок і заходів, ми забезпечуємо весь комплекс локейшен і транспортного сервісу, необхідний на знімальному майданчику, і відповідає вимогам власника нерухомості та транспорту
Абсолютно будь-який ігровий транспорт, автомобілі для кінозйомок, мотоцикли і катери в кадр – це наша спеціалізація багато років, і ми можемо реалізувати всі Ваші ідеї.

Звернувшись до нас, Ви напевно знайдете потрібну локацію і автомобіль для кінозйомки або заходи!

Підписатися на розсилку новин