Прокат автомобілів в Києві

Красиве авто в кадрі і за ним

Зняти якісний, цікавий фільм, рекламу або кліп зараз дуже складно. Кіноіндустрія розвинулася на стільки, що нових свіжих задумок ставати з кожним днем все менше і менше. Більш того, небачених глядачем місць або оригінальних автомобілів також не напасешся. На щастя, все це тепер можна взяти в оренду у спеціальних підприємств. Якщо ви вирішили зняти фільм, кліп або рекламу і не знаєте, де дістати красиві, незвичайні авто для кінозйомок, звертайтеся до нас, в компанію «Filmlocation».

Який транспорт ви знайдете в нашому асортименті?

Наша організація вже багато років займається подібним прокатом машин в Києві. У столиці нашої країни завжди проходить величезна кількість зйомок фільмів, телепередач, кліпів і т. Д. Такі пристойні телеканали, як «Новий канал», «ICTV» просто не можуть обійтися без миттєво наданого транспорту будь-яких габаритів. Співпраця з нами відкрило двері у великий шоу-бізнес багатьом маловідомим проектам і компаніям. Саме тому в нашому асортименті кожен зуміє знайти:

 • автомобілі;
 • мотоцикли;
 • велосипеди;
 • катера;
 • яхти;
 • вертольоти;
 • літаки і будь-який транспорт на ваш вибір.

Де б не проходили зйомки, наш колектив допоможе вам відшукати транспорт якомога ближче до цього місця. Засоби пересування будь-якого типу і обсягу будуть надані в найкоротші терміни. Наш прокат авто Київ і маса його творчих об’єднань знає і поважає за швидкість, якість і прийнятні ціни.

Пошук різноманітного транспорту, локацій, нерухомості і всього, що пов’язано з кіноіндустрією ми виробляємо так, як ви собі уявляєте це в ідеалі. «Filmlocation» налагодив зв’язки з сотнями власниками квартир, будинків, студій, особняків, а також техніки, ділянок та іншого, що може знадобитися в процесі зйомок. Грубо кажучи, у нас завжди «під рукою» найкращі і легкодоступні об’єкти для зйомок кіно, реклами, кліпів і іншого. У багатьох людей є свій лікар, перукар або адвокат. Компанія «Filmlocation» стане вашим особистим організатором найнадійніших і найбільш підходящих для обраного проекту умов зйомок.

Переваги співпраці з нами

Прокат машин для кінозйомок – це не тільки дуже зручний сервіс, а й велика відповідальність обох сторін. «Filmlocation», як самий надійний постачальник автомобілів для даної сфери в Києві, за безліч років роботи створив унікальну систему роботи з клієнтами. Співпрацюючи з нами ви, безсумнівно, зіткнетеся з такими перевагами:

 1. Багатий асортимент автомобілів різних марок, враховую ретро моделі.
 2. Швидкісний сервіс з професійним обслуговуванням.
 3. Авто в оренду по Києву надається протягом максимально короткого періоду часу.
 4. Гарантія справності і безвідмовної роботи техніки, її ідеального зовнішнього вигляду.
 5. Законна захист прав орендатора, повна безпека.
 6. Подарункові сертифікати, знижки, акції і безліч приємних моментів для клієнтів.
 7. Сама компромісна цінова політика в Києві.

Зв’язок і взяти в оренду авто?

Прокат машин в Києві наша компанія виробляє швидко і якісно. Вам лише варто вибрати в мен. Пошуку транспорту потрібні вид, тип, марку, колір транспорту, а також тип кузова і, якщо потрібно, наявність тонування. Після цього на екрані з’явиться список автомобілів та іншої техніки, що підходить вашому запиту. Замовити вподобану техніку можна по скайпу, через e-mail, по телефону, вказаним в меню «Контакти». Наші менеджери оперативно оброблять заявку і уточнять деталі замовлення.

Звертайтеся в компанію «FilmLocation» і нехай в кадрі вашого фільму, реклами або кліпу буде лише шикарний і надійний транспорт.

Підписатися на розсилку новин